Obsah

Jadranka v našej obci

Typ: ostatné
JadrankaV sobotu 15. augusta 2020 prišla do našej obce známa speváčka Jadranka. V rámci svojej návštevy odohrala popoludní v Parku slobody koncert, v ktorom zaspievala krásne melodické balkánske piesne.

Pomocnú ruku pri príprave tohto podujatia poskytol Obecnému úradu CHocholná-Velčice po prvý krát Tenisový klub obce Chocholná-Velčice. FOTOGALÉRIAtenisový klubTemperamentná speváčka aj napriek nepriaznivému a neskôr, aj daždivému počasiu vytvorila výbornú atmosféru. Hudobným  doprovodom  Jadranky a hosťom koncertu bol Vladimír Pašek, známy z televízie Senzi, ktorý si so speváčkou zaspieval aj krásne duetá.JadrankaJadranka a PašekPo koncerte so zábavou pokračoval Vladimír Pašek. Skôr však, ako sa sympatická speváčka rozlúčila so svojim publikom sa fanúšikovia s Jadrankou odfotili a získali jej vlastnoručný podpis.JadrankaPočas celého popoludnia náš tenisový klub zabezpečil občerstvenie. Výbornej grilovanej klobáske a čapovanému pivo málokto odolal.občaniaV parku vládla priateľská, veselá nálada a tancovalo sa v daždi až do „záverečnej“.dobrá náladadobrá náladaObecný úrad vyslovuje úprimné poďakovanie členom Tenisového klubu obce Chocholná-Velčice, ich polovičkám a všetkým, ktorí sa podieľali na príprave podujatia. Sme vďační za váš čas, ochotu a spolupatričnosť. Veríme, že sa opäť stretneme pri organizovaní ďalšieho podujatia.

Bonusom sobotňajšieho popoludnia bolo pre Tenisový klub, ale aj pre Obec Chocholná-Velčice získané prvé miesto na LOMBARD CUPe.  Na celoštátnom tenisovom turnaji staršieho žiactva prevzala v sobotu víťazný pohár naša tenisová nádej Eliška Švachová (foto dolu). Eliška prajeme ti veľa ďalších športových úspechov!Eliška ŠvachováVšetky fotografie vo FOTOGALÉRII.


Vytvorené: 20. 8. 2020
Posledná aktualizácia: 20. 8. 2020 15:19
Autor: Správce Webu