Obsah

70. výročie organizovaného futbalu v našej obci

Typ: ostatné
70. výročie FCV nedeľu 16. augusta 2020 pozval Obecný úrad Chocholná-Velčice pri príležitosti 70. výročia organizovaného futbalu v našej obci futbalových hráčov Sokol FC Chocholná-Velčice a funkcionárov do Domu kultúry Chocholná-Velčice.

Pozvaných hostí privítal podpredseda futbalového klubu Sokol FC pán Martin Kozárec. Na podnet Petra Surovského (foto dolu), dlhoročného bývalého starostu Jednoty Sokol si všetci pripili na ďalšie úspechy a zaspievali spoločne „živio“. FOTOGALÉRIAPeter Surovský prípitokprípitokNaši futbalisti odohrali v doobedňajších hodinách zápas s TJ SLOVAN Zemianske Kostoľany a zaslúžene vyhrali 2:1. Aj preto si s radosťou pochutnali na slávnostnom obede, ktorý im uvarila naša skvelá kuchárka Daniela Hodulíková a jej vnučka Kristínka Ježovicová.obedobedPo výbornom obede sa k prítomným hosťom prihovoril Ivan Štrofek, dlhoročný funkcionár vo futbale. Vo svojom príhovore priblížil aj tým neskôr narodeným históriu futbalu našej obce až po súčasnosť.príhovor Ivan ŠtrofekS veľkým rešpektom a uznaním sa prihovoril aj predseda Oblastného futbalového zväzu Trenčín Ivan Gróf a odovzdal podpredsedovi Martinovi Kozárcovi  ďakovný list.odovzdanie ďakovného listuNiektorým nebolo dopriate zúčastniť sa tejto významnej udalosti,  preto im pozvaní hostia venovali  minútu ticha, ktorou si uctili ich pamiatku. Vo svojom príhovore ich k tomu vyzval starosta obce Chocholná-Velčice Ing. Ľubomír Škriečka. minúta tichaStarosta okrem iného vyzdvihol prácu každej jednej osoby, ktorá zabezpečovala počas 70 rokov chod futbalu v obci. Následne každému, ktorý sa aktívne zapája do futbalového diania odovzdal pamätný list na dnešné stretnutie a osobné poďakovanie.pamätný list a poďakovaniePamätný list a osobné poďakovanie si prevzali:

súčasní hráči futbalové klubu Sokol FC Chocholná-Velčice: Alexander Drgo, Martin Suchánek, Jakub Cingel, Adam Michalec, Martin Lukša, Norbert Cingel ml., Ján Tuharský, Filip Adamčí (foto dolu), Martin Lobík, Juraj Tulpík, Dávid Kováčik, Matúš Masaryk, Patrik Brlej, Matúš Ozimý, Martin Vilímek, Lukáš Sabadka, Filip Kőszeghy, Juraj Tuharský,  Lukáš Stronček a Peter Surovský ml.Filip Adamčía tréneri, funkcionári a dobrovoľníci: Ivan Štrofek, Peter Margetín st., Peter Margetín ml., Peter Surovský st., Ján Horňák, Ján Kozárec, Tatiana Kozárcová, Norbert Cingel st., Erika Cingelová, Martin Holba, Jana Holbová, Lenka Lobíková, Ladislav Cingel, Jaroslava Cingelová, Štefan Pavlík (foto dolu), Juraj Tuharský st., Pavol Polek, Ján Michalec, Jozef Katreniak, Vladimír Jurčo, Jozef Lukša, Marcela Adamčiová, Anton Stacho a Martin Kozárec.Štefan PavlíVšetci zúčastní odchádzali zo stretnutia s nádejou, že nielen táto, ale aj ďalšie generácie nadviažu na 70. ročnú históriu nášho obecného futbalu a svoje skúsenosti a znalosti bude vždy komu odovzdať.

Súčasným hráčom a podporovateľom futbalu prajeme veľa zdravia, spokojnosti a množstva osobných úspechov.

Všetky fotografie nájdete vo FOTOGALERII.


Vytvorené: 20. 8. 2020
Posledná aktualizácia: 20. 8. 2020 20:23
Autor: Správce Webu