Obsah

Uvítanie detí do života 2019

Typ: ostatné
uvi15. apríla 2019 sme slávnostne privítali najmenších občanov našej obce.

Vážení rodičia priniesli do obradnej miestnosti obecného úradu najkrajší a najvzácnejší dar - svoje dieťa. FOTOGALÉRIA

Narodenie dieťaťa je v každej rodine slávnostnou udalosťou. Nie je nič krajšieho, než dať život, posilňovať ho, pokračovať vlastným osudom v osude nového človeka. 

Príchod každého človiečika na svet je dôležitou udalosťou. Naša obec vyjadruje svoju radosť, svoj záujem a starostlivosť o vývin a život nových občanov aj tým, že usporadúva slávnosť privítania detí do života. Z piatich pozvaných detí a ich rodičov prišli na slávnostné uvítanie tri rozkošné deti.

Slávnosť svojim spevom otvorila Katarína Horňáková. Lucia Margetínová po úvodnej básni privítala rodičov v obradnej miestnosti. Nových občanov našej obce prišli pozdraviť aj žiaci našej základnej školy svojim pekným programov. Ďakujeme pani učiteľkám za prípravu programu, ktorým obohatili túto oslavu. llPo predstavení nových občanov sa prihovoril slávnostným príhovorom starosta obce  Ing. Ľubomír Škriečka.starosta Nasledoval slávnostný zápis rodičov do pamätnej knihy. Obecný úrad venoval novým občanom upomienkové darčeky a pamätný list. Mamičkám, ktoré si ako prvé privinuli svoje dieťa odovzdal starosta obce živý kvet.ddNa milej slávnosti uvedenia detí do radov našich občanov sme privítali:

 

Meno a priezvisko

Matka

Otec

1.

Osuský Peter

Mgr. Osuská Janka, rod. Liptáková

 

Bc. Osuský Peter

 

2.

Jureková Ema

Ing. Jureková Mária, rod. Bachledová

 

Ing. Jurek Martin

 

3.

Lackovičová Elizabeth

Mgr. Lackovičová Jarmila, rod. Mitanová

Lackovič Jozef

 

osllNašim najväčším želaním je poďakovať sa vám rodičom za nový život, ktorý držíte vo svojom náručí. Vo vašich rukách je šťastie vašej rodiny a pokojnosť vašich detí. Želáme Vám veľa zdravia, pohody a radosti zo spoločného nového života. 

Vám, naši maličkí želáme, aby ste navždy milovali svoje mamičky a oteckov a šťastne ste vykročili do života, ktorý na vás ešte len čaká.

Všetky fotografie nájdete vo FOTOGALÉRII.


Vytvorené: 16. 4. 2019
Posledná aktualizácia: 16. 4. 2019 17:46
Autor: Správce Webu