obec
Chocholná-Velčice

Stolnotenisový turnaj - 26. ročník

stolný tenis

Po vianočných sviatkoch 27. decembra 2018 sa uskutočnil už tradičný turnaj v stolnom tenise.

V kultúrnom dome sa o 9:00 hod. stretli športovci, ktorí prišli zabojovať o víťazstvo v stolnotenisovom turnaji.

Turnaja sa zúčastnilo 12 hráčov v 2 kategóriách.  Jedinou zástupkyňou žien bola Dominika Adamčiová. FOTOGALÉRIA

Kategória neregistrovaní hráči: Martin Kukučka, Tomáš Koštial, Jakub Letrich, Dominika Adamčiová, Peter Surovský a Pavol Vanek.

Kategória registrovaní hráči: Jaroslav Brlej, Vladimír Vilímek, Vladimír Breznický, Peter Juríček, František Kováč, Marián Moštenický.

Diváci videli vyrovnané súboje. V kategórií neregistovaní hráči získal 3. miesto  Jakub Letrich po súboji s Domikou Adamčiovou. O víťazstvo zabojovali v zápase Peter Surovský a Pavol Vanek. Víťazný pohár v kategórií neregistrovaní hráči získal Pavol Vanek.

ccc

cca

Zástupcovia kategórie registrovaných hráčov ukázali divákom hru už na profesionálnej úrovni. Častokrát sme nestíhali ani spozorovať, kde je loptička. Presvedčili sme sa, že fyzická kondícia je veľmi dôležitá. Bronzovú priečku získal Peter Juríček, ktorý bojoval v zápase s Vladimírom Vilímkom. Vo finále sa stretli František Kováč a Marián Moštenický. Napínavá hra do samotného konca určila víťaza - Mariána Moštenického.