Obsah

SOM Chocholná-Velčice

Typ: ostatné
ssNová mobilná aplikácia SOM Vám poskytne aktuality zo života v našej obci.

Pre informovanie a potreby občanov našej obce obstaral obecný úrad novú mobilnú aplikáciu SOM (Správy o meste). Aplikácia informuje svojich užívateľov o aktualitách týkajúcich sa života v našej obci a upozorňuje ich na nové príspevky na našej webovej stránke. 

Užívatelia môžu prostredníctvom aplikácie ponúknuť iným užívateľom pre nich nepotrebné veci. Túto možnosť obsahuje funkcia Susedská burza.

Prostredníctvom aplikácie dostávajú jej užívatelia aj správy od starostu, opačne môžu užívatelia správu starostovi aj napísať a poslať. 

V prípade potreby si užívateľ v tejto aplikácií nájde aj dôležité telefónne kontakty a informácie o otváracích hodinách obecného úradu, pošty a obchodov. Aplikácia ponúka aj cestovný poriadok autobusovej linky Chocholná-Velčice - Trenčín.

Aplikáciu je možné nainštalovať zdarma cez Google Play alebo cez Apple App Store pod názvom Chocholná-Velčice. Po prihlásení do systému sa hlavné menu nachádza v hornej časti obrazovky. Toto menu poskytuje odkazy na hlavné sekcie administratívnej webovej stránky. V "Centrum notifikácii" si užívatelia môžu v ľavom hornom rohu nastaviť, aké notifikácie chcú  prijímať.

Ak si aplikáciu neviete sami nainštalovať, požiadajte o jej inštaláciu niekoho skúsenejšieho.

Využívaním aplikácie SOM Chocholná-Velčice budete dostávať tie najaktuálnejšie informácie o živote v našej obci. 

 

 


Vytvorené: 31. 7. 2019
Posledná aktualizácia: 2. 8. 2019 07:45
Autor: Správce Webu