Obsah

Hokejový turnaj 2018

Typ: ostatné
sss26. decembra 2018 sa stretli na ľade zimného štadióna MG RINK Trenčín štyri mužstvá z našej obce na Vianočnom hokejovom turnaji Chocholná-Velčice.

Po losovaní kapitánov jednotlivých mužstiev sa ako prvé mužstvá stretli v zápase Malá Chocholná - Zábrežie. V mužstve Zábrežia hral aj nádejný hokejista, len trinásťročný Jakub Jastrabík, ktorý si zahral v mužstve aj po boku svojho otca. Hráči nastúpili s plným nasadením, ale mužstvo Zábrežie strelilo do brány len jeden gól, ktorý nestačil na víťazstvo a Malá Chocholná vyhrala prvý zápas 5:1. 

foto

ss

Po úprave ľadu nastúpili mužstvá Chocholná a Velčice. Chocholná mala silný káder mužstva, vyhrala vysoko 11:3, a tak postúpila do finále. O tretie miesto zabojovali mužstvá Zábrežie a Velčice, kde Velčice vyhrali 7:2.

kkk

Občania z našej obce sa postupne začali schádzať a po skončení tretieho zápasu si mohli "vychutnať" hodinku verejného korčuľovania. Stretli sa ľudia rôznych vekových kategórií od maličkých korčuliarov, ktorí stáli prvý krát na ľade a ich povzbudzujúcich rodičov až po korčuliarov, ktorí sa zdokonaľovali vo svojom korčuľovaní. Užívali si to naozaj všetci, pokojná vianočná atmosféra a stretnutie s priateľmi aj pri týchto podujatiach má svoje čaro.

ss

lad

Pozrite si FOTOGALÉRIU:

Posilnení klobáskou a trošku oddýchnutí chlapi z mužstiev Chocholná a Malá Chocholná nastúpili opäť na ľad, aby zabojovali o víťazstvo. Na ľade začali medzi hráčmi už aj tvrdšie súboje, chlapci dali do tohto zápasu všetku svoju zostávajúcu energiu. Malá Chocholná nakoniec zdolala Chocholnú s výsledkom 2:1. Víťazné poháre všetkým štyrom mužstvám odovzdal starosta obce Ing. Ľubomír Škriečka a poďakoval všetkým za ich účasť.

Celkovo sa zúčastnilo turnaja 34 hráčov.

Hokejové tímy:

Malá Chocholná: Pavol Vanek, Pavol Vanek ml., Peter Vanek, Miroslav Ondračka, Dominik Jantoš, Samuel Jantoš, Jozef Jantoš, Eduard Janúšik, Martin Kukučka ,Martin Lukša

Chocholná: Peter Margetín, Peter Surovský, Martin Juríček, Lukáš Kramár, Matúš Pavlík, Ján Slivovský, Filip Adamčí, Tibor Hudáček

Velčice: Ing. Pavol Mandinec, Dominik Hančík, Marián Spaček, Michal Margetín, Tomáš Krajčovič, Jaroslav Šikuda, Michal Švikruha, Ján Vanek

Zábrežie: Mgr. Martin Kňazovčík, Daniel Moravčík, Miroslav Jastrabík, Jakub Jastrabík, Jaroslav Janiš, Marcel Juríček, Peter Kotrha, Martin Deckár

hok

ss

Celkové poradie turnaja:

  1. Malá Chocholná
  2. Chocholná
  3. Velčice
  4. Zábrežie

Víťazmi sa stali všetci, ktorí sa tejto športovej akcie zúčastnili, nakoľko športom sa všetci dobre zabavili a urobili veľa aj pre svoje zdravie.

 


Vytvorené: 27. 12. 2018
Posledná aktualizácia: 28. 12. 2018 11:36
Autor: Správce Webu